English
Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler Genel Bilgiler Sık Sorulan Sorular İletişim  
 

Depolar
Kollektörler
Boyler
Ekipmanlar
Sistemler
 

  Dinler Güneş Enerji Sistemleri, satış sonrası verdiği servis ve yedek parça hizmetleriyle de bir adım önde...  
 
 

     
     
   
 

 
     
 
EKOSOLAR Vakum Tüplü Güneş enerji Sistemleri.   

 
     
     
 

Bu web sitesi tüm web grafik browser'lar ile izlenebilir.

 
     
 

 
 

 

   
 
 
Günümüz güneş enerji sektöründe önemli bir yeri olan DİNLER ISI METAL A.Ş., Tokat ilinin Turhal ilçesinde 1943 yılında Ali DİNLER(1933-2002) tarafından kurulmuştur.

İmalat hayatına 100 m²' lik bir alanda küçük tezgahlardan oluşan bir makine parkıyla başlayan DİNLER A.Ş., 1990’lı yıllara kadar bölgesinde ısıtma araçları (Soba – Soba Kovaları – Baca Filtreleri imalatı v.s.) konusunda söz sahibi olarak sürdürerek, 1990 yılı itibari ile Güneş Enerjisi Depoları ve Güneş Enerjisi Sistem ekipmanları üretimi ile imalata devam etmektedir.

DİNLER Isı Metal Sanayi A.Ş. bünyesinde günümüz teknolojisine uygun son model makine ve teçhizatlarla konusunda deneyimli uzman teknik personeli ile yıllık 50.000 adet güneş enerjisi deposu ve 10.000 adet sıcak su boyleri üretimi gerçekleşmektedir.
 
 
 
 

Sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde yenilikleri, müşteri anlayışı ve kalitesi ile sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktır
 

   
Yukarı
 
 
Güneş Enerji sektöründe tüm ürün ve hizmetlerimizde iş mükemmelliğini yaygın ve etkin uygulayarak uzun vadeli başarılarla örnek ve önder bir kuruluş olmaktır.
 
   
Yukarı
 
 
 
 

Ürün ve hizmet kalitemizi daha da ileriye taşımakla birlikte yönetimde profesyonel anlayış ile hem müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini arttırırken diğer yandan çalışanlarımızın ve tüm sosyal çevremizin memnuniyetini sağlamak yönünde çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.
 

   
Yukarı
 
 

Güneş Enerji sektöründe, tüm ürün ve hizmetleri ile iş mükemmelliğini yaygın ve etkin uygulayarak uzun vadeli başarılarla örnek ve önder bir kuruluş olmaktır.
 

   
Yukarı
 
 

  Şirketimizin 2010 yılı yatırım ve hizmet hedefi yurt genelinde toplam 200 noktada satışını gerçekleştirdiği bayi sayısını tam 3 katına çıkararak hem sektöre hem de daha fazla kullanıcıya hitap edebilecek şekildeki kaliteli ürünler için makine parkuruna yeni ekipmanlar katmaktır.

  Firmamız yarım asırlık yıllık tecrübe, bilgi birikimi ve tavizsiz kalitesi ile sizlere en iyiyi, en ekonomikliliği sunmaya devam edecektir.

  Dinler Isı Metal Sanayi A.Ş., TSE belgeli alüminyum ve bakır güneş kollektörleri üretmektedir. Üretimindeki yoğunluk ise güneş enerjisi depo imalatı üzerinedir. Basınçlı ve  basınçsız  her güneş enerjisi depolama tankı imal edilmektedir. İmalatlarımız galveniz ve 304 kalite krom saçtan yapılmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız depolarında izolasyon malzemesi olarak cam yünü yerine makinesini yurt dışından getirdiği  poliüretan makinesi ile poliüretan köpüğü kullanmıştır. Kullanılan poliüretan malzeme çevre dostu karışım içermektedir.

  Siz müşterilerimize hizmet etmek ve kaliteli iş yapmak firmamızın temel prensibidir. Bu prensip çerçevesinde sizleri de seçkin müşterilerimiz arasında görmeyi umut ediyoruz. İş tecrübemizi ve bize duyulan güveni sizlerle paylaşmayı temenni eder , Dinler Isı Metal Sanayi A.Ş. ailesi olarak saygılar sunarız. 

   
Yukarı


     
 

 
 

Yukarı

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Uygulamalar | S.S.S.
Genel Bilgiler | Kalite | Site Haritası | English | İletişim

..:: Dinler Güneş Enerji Sistemleri ::..
GOP Caddesi No: 82   60300 Turhal / Tokat / TURKEY
 © Copyright - All Rights Reserved  - 2004

 
 

Toledia Ajans

 

© Dinler Güneş Enerji Sistemleri, 2004. All rights reserved.